730 N Hwy 67

730 N Hwy 67, Midlothian, TX 76065

Property Information

  • For Sale $950,000
  • Property Type VacantLand
  • Property Size 61,419.6 SF
  • Lot Size 1.41 Acre
  • Date Updated Apr 7, 2026

Description

price per sf - $15.47 

Contacts

Bobby Montgomery

NAI Robert Lynn

Jon McDaniel

NAI Robert Lynn

Location

Contact 730 N Hwy 67