Oklahoma Industrial Buildings and Warehouses for Sale
-
6000 North Harrison Avenue, Shawnee, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $2,450,000
Built in 1994 / Property size 57,600 SF -
301 Koloa Ave, Edmond, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $390,000
Built in 2022 / Property size 4,000 SF -
4408 Vfw Drive, Del City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $850,000
Property size 14,684 SF -
35589 EW 1400 Rd, Konawa, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $270,000
Property size 21,000 SF -
5000 Southwest 20th Street, Boeking Acres, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $5,940,000
Built in 2026 / Property size 44,000 SF -
301 S Western Ave, Tolan Park, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $5,100,000
Built in 1951 / Property size 54,390 SF -
3601 SW 44th St, Airline, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,675,000
Property size 11,161 SF -
227 S. Philadelphia, Shawnee, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $185,000
Built in 1940 / Property size 13,387 SF -
403 W 2nd St, Sand Springs, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $297,500
Built in 1979 / Property size 3,000 SF -
719 SE 29th St, Shidler - Wheeler, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $600,000
Built in 1946 / Property size 3,890 SF -
1501 S Agnew Ave, Stockyards, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $898,875
Built in 1975 / Property size 36,970 SF -
1301 Cornell Pkwy, Boeking Acres, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $3,195,000
Built in 1976 / Property size 33,609 SF -
8130 W Reno Ave, Crystal Lake, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,300,000
Built in 1982 / Property size 15,187 SF -
704 E. Main Street, Moore, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $579,000
Property size 4,470 SF -
10121 OK-54, Weatherford, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $449,000
Built in 1980 / Property size 5,200 SF -
7000 N Robinson Ave, Nichols Hills, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $6,000,000
Built in 1965 / Property size 83,944 SF -
12007 Northeast 23rd Street, Nicoma Park, Choctaw, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $2,195,000
Built in 2016 / Property size 16,380 SF -
7320 E 6th Ave, Stillwater, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $395,000
Built in 1978 / Property size 4,451 SF -
1602 SW F Ave, Lawton, OKProperty Type- Industrial
For Sale- Negotiable
Built in 1956 / Property size 22,132 SF -
804 S Sheridan Rd, White City, Tulsa, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,100,000
Built in 1955 / Property size 9,030 SF -
26369 E. OK-31, Quinton, OKProperty Type- Industrial
For Sale- Subject To Offer
Built in 2008 / Property size 5,700 SF -
7708 - 7762 North Owasso Expressway, Owasso, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $3,125,000
Built in 2010 / Property size 26,510 SF -
23059 S 105th St E, Porum, OKProperty Type- Industrial
For Sale- Subject To Offer
Built in 2019 / Property size 22,324 SF -
1313 SE 25th Street, Top of the Town, Oklahoma City, OK -
12400 county rd 73 Coyle, Coyle, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $650,000
Built in 2020 / Property size 4,200 SF -
201 NE 4th St, Lindsay, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $445,000
Property size 5,530 SF -
9300 State Highway 39, Slaughterville, Lexington, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $750,000
Built in 2019 / Property size 6,315 SF -
315 S 5th St, Guthrie, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $195,000
Built in 1966 / Property size 4,425 SF -
500 Beacon Dr, Briarwood Estates, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $999,000
Built in 1984 / Property size 10,125 SF -
16495 Oklahoma 37, Minco, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $850,000
Property size 14,192 SF -
313 NW 67th St., Nichols Hills, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $950,000
Built in 1978 / Property size 7,200 SF -
2179 Industrial Blvd, Adams, Norman, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $740,000
Built in 1973 / Property size 8,640 SF -
1506 Linwood Blvd, Metro Park, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $375,000
Built in 1963 / Property size 3,078 SF -
1101 Loomis Rd, Weatherford, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,350,000
Built in 1980 / Property size 9,200 SF -
500 Hundred Oaks Drive, Edmond, OKProperty Type- Industrial
For Sale- Subject To Offer
-
7400 Plaza Mayor Blvd, Cloverleaf, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $5,950,000
Built in 1989 / Property size 31,964 SF -
1300 West Main Street, Metro Park, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,699,000
Built in 1949 / Property size 36,000 SF -
4420 SW 33rd St, Boeking Acres, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $562,500
Built in 1981 / Property size 3,750 SF -
3036 Del View Drive, Del City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $445,000
Built in 1967 / Property size 15,000 SF -
8401 Mantle Ave, Wilshire Ridge, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $475,000
Built in 1996 / Property size 3,840 SF -
4600 North Cooper Avenue, Woodland Park, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $2,340,800
Built in 1954 / Property size 30,400 SF -
1600 S Meadow Ave, Bristow, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $225,000
Built in 2020 / Property size 4,000 SF -
4635 S. 100th Avenue East, Alsuma, Tulsa, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $700,000
Property size 8,000 SF -
416 SE F Ave, Lawton, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,200,000
Built in 1979 / Property size 12,556 SF -
910 S 6th Ave, Purcell, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $589,999
Built in 1980 / Property size 25,769 SF -
6433 Boucher Drive, Edmond, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,450,000
Built in 2000 / Property size 12,660 SF -
905 N Atlanta Ave, Admiral Place, Tulsa, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $360,000
Built in 1980 / Property size 6,000 SF -
1231 Sovereign Row, Boeking Acres, Oklahoma City, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $2,900,000
Property size 38,717 SF -
1103 E Maguire Rd, Noble, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,495,000
Built in 1981 / Property size 24,960 SF -
420 SE Larrance St, Lawton, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,690,000
Built in 2015 / Property size 7,200 SF -
552 West 138th Street South, Glenpool, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $840,000
Built in 1980 / Property size 5,000 SF -
14816 Bristol Park Blvd, The Crossing, Edmond, OKProperty Type- Industrial
For Sale- $1,285,200
Built in 2004 / Property size 7,560 SF